Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • e-newsee

    addikt

    válasz kchryss #162436 üzenetére

    Megoldódott.
    A vicc az, hogy a WoT indításáról semmi infó nem került be az eseménynaplóba, de a WoWs-ról igen. Bár azzal sem jutottam közelebb.
    Amit csináltam, hogy letöröltem a Wargaming.net mappát mindenestül.
    Gép újraindít, nem jó.
    Letöröltem az xvm-et. Nem sok reményt fűztem hozzá, mert hát még az exe sem töltött be, nemhogy a modok, de utolsó mentsvár. Ez sem segített.
    Aztán újraindítottam a gépet. Akkor jó volt.
    Beállítottam mindent elölről. Kiléptem a játékból. Elindítottam újra, megint jó volt.
    Na, akkor visszaraktam az xvm-et (láttam van újabb verzió), ekkor megint nem indult.
    Megint xvm le, gép újraindít, próba, nem indul. Wargaming.net mappa kuka, gép újraindít, próba, megint jó.
    Aztán megint felraktam az xvm-et, mert nem akartam elhinni, hogy köze lehet hozzá. (Mert a mod bajoktól eddig mindig elindult a játék, max a bejelentkezés előtt dobott ki.) Erre most jó lett.
    Szóval most megint facán megy. Xvm-mel, mindennel. Direkt többször kiléptem, elindítottam, és jó.
    Ja, és a vicc, hogy a WoWs is megjavult. Pedig annak a fájljai sem a Wargaming.net mappában vannak.
    Én eztet nem érteni... :( :F

    "Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

Új hozzászólás Aktív témák