Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • marked one94

    őstag

    válasz Djuree #14380 üzenetére

    Szerintem nincs olyan ember aki utálja azt a tankot. Én is akarok már! :O

    You'll Never Walk Alone

  • myckey

    veterán

    válasz Djuree #14380 üzenetére

    Djuree
    én is szidtam tegnap
    lőttem már mindenhol,de alig-alig vittem át szemből ;]
    pedig az M103 majd 260 penje már nem fostalicska .

    hóember
    ilyet se láttam még
    grat a kissrácnak! :DDD

    márked
    neked sosem nem lészen olyan tank
    :P

    "Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

  • dfsz34

    őstag

    válasz Djuree #14380 üzenetére

    "tegnap foch-al velem szemben állt 1 is-3 meg 2 m103. mi lett belőle? mindhárom behalt"

    a nagy foschoknak nehéz a gyenge pontját meglőni szemből, máshol meg pattannak általában.

    ezek mindig feladványok random csatában, hogyan üssük ki

    ha béna a játékos, akkor oldalba lehet kapni, esetleg le lehet láncolni és ha elfogyott a javítója, akkor gyorsan oldalba, csináltam már ilyent a tier9-es fosch-t tiger2-vel leláncoltam és seggbe b..tam, volt is rögöhés a chat-en, mert nagyon kemény játékos volt, sok tankunkat kiütött

    csakhogy, ezek a technikák leginkább a végjátékban vethetőek be, mert ha elkezdek manőverezni, akkor meg egy másik tank fog kilőni

    gyors tankok megpróbálhatják már a középjátékban is kiütni a nagy TD-ket, ha egy amx vagy t71 meglepi valamelyik lomha nagy dögöt, akkor hátulról szépen ki tudja csipkézni, az meg csak szerencsétlenül forog, amig tud

    ezzel együtt azt gondolom, hogy a brutál töltőtáras tankoknak papírból kéne lenniük, mert jelenleg nincs kockázata egy ilyennek, kitolja az arcát és csak úgy pattognak a lövések róla, az meg kicsinál egy tankot vagy többet és hiába a hosszú töltésidő, ha a csata első és középső szakaszában nem lehet igazán rárontani közben, ergó nincs hatásos technika ellenük

    nagyon pontos ágyúkkal azért meg lehet lőni a gyenge pontot, de tényleg nagyon kicsi, viszont a jó hír, hogy takarni nem nagyon tudja

    azt olvastam, hogy a WG figyeli a statisztikákat és belenyúlnak, ha egy tank nagyon elszáll
    vagy hivatalosan vagy fú alatt, de végül is mindegy

    mondjuk csak most kezdtem igazán tier9-ben, de már többször kaptam ellenfélnek nagy fosch-t és se az is8 se az e75 nem nagyon tud velük mit kezdeni, ha nem teljesen totál béna a játékos, még az e75 beforgatva pattinthat, annak több esélye van, az is8 meg fürge, azzal már kaptam oldalba ilyent, hogy rámentem és odadörgölődzködtem, amikor összeakadnak a tankok és csak vergődött, de ezek kivételes esetek, általában az van, ha meglep egy ilyen fosch nyílt terepen, akkor végem, ha esetleg van fedezékem, akkor meg ott lapulhatok, amig valami nem történik

Új hozzászólás Aktív témák