Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Balesz1899

    aktív tag

    válasz robogo81 #118461 üzenetére

    Azt nem tudom, hogy kamu-e vagy sem (bevallom, az agyam azonnali károsodásának veszélye mellett megnéztem mindkét két és fél órás videóját), de ha az, akkor nagyon ügyesen játszik. Én ennyi idő alatt simán kiesnék a szerepemből, még ha csak röpke időre is. Bevallom, a kamerába ásítás/böfögés környékén én is a kamura tippelek, aztán mindig elbizonytalanodom.

    Akárhogy is, ez a pár videó segített megérteni, hogy a sok agyhalott mit élvezhet a játékban.
    Egy-egy nagyjából célra tartó lövés és már elégedetten kurjongat, hiába lövik ki egy perc után. "Na, ez jó volt, sokat hozzátettem a csatához, szerintem nyerünk is".
    "Hú, volt egy felderítésem, megtettem a dolgom, mert én most ilyen szkáútolós taktikát játszottam".
    Kiégett az agyam a végére (pláne, hogy minden két mondatban háromszor használja az "úgymond" szót), de legalább picit beleláttam a fali gyékény-szintű játékosok motivációjába.

  • lacibacsi

    addikt

    válasz robogo81 #118461 üzenetére

    Egy dolog biztos: több mint ezer feliratkozója és minden videónál igen szép számú megtekintése van. Reklámokkal agyon kereshetné magát.

    (#118464) Balesz1899 : Ha csak egy videóban csinálna így, akkor még rá lehetne fogni, hogy jó színész. De ő minden videójában ugyanazt adja. Ez nem színészet, ez őstehetség. Hogy pszichiátriailag mennyire súlyos nem tudom. De alighanem kimeríti az akut agyhiány kórismét...

    (#118465) robogo81: Ha ráfogjuk, hogy megjátszott, akkor szépen kikarikírozza a vörös WOT játékosokat. De könyörgöm: kinek állít görbe tükröt mondjuk a Kinder tojás kicsomagolós, vagy a Pikachou színezős videójában? Arra nem mondhatjuk, hogy karikatúra. Az (sajnos) a kőkemény valóság...

    Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

Új hozzászólás Aktív témák