Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szbalogh

    őstag

    válasz emre #91959 üzenetére

    Nekem a TD-sek meg vannak már. Az 50%-ost 9 killel 2db T28HTC + egy E25 trióban nyomtuk le. Meg se sérültem csak az ágyúmat lőttek el és úgy mentem végig. Gondolhatod milyen közelről toltuk ha így is meg lett az 50 % :D
    Utána harmadikra meg lett a 6k + 3 kill is :D
    Majd szólj ha kell segítség.
    A light-okkal és medekkel nekem a 3 arty-s téma nem jött össze még mindig, a többi pipa. Egyszer meg lehetett volna a light-os, de megfeledkeztem arról, hogy nem kell kilőni, csak sebezni és felderíteni :W . Az egyik BC elkezdett menekülni a frontjuk után én meg több lövés után is kergettem, pedig a másik kettő is ott volt nem messze. Végül csak kettőbe tudtam belelőni, mert visszajött egy Lorr med.
    Meg a kettő, egyel nagyobb nehéz tankot se tudtam még kilőni. Azokkal szívok lényegében amikkel ki vagyok téve a MM-nek. Kb minden 10. meccsen ha van kettő db egyel nagyobb nehéz tank. EZért is vágtam bele a Black Prince-be, gondolván, hogy 8-as nehézzel aránylag sokan mennek. De ez meg ugye új még és eddig mindig toptier voltam vele :W

    Nem akar ma este valaki FV304-el vagy valami más 6-os arty-val jönni szakaszba? Hátha meg lesz a 40%-os küldetés. Joergie is jön, ő nagyon OP ezzel a szutyokkal. Ha nem is sikerül a küldetés legalább nyerünk :D

    Nick: HE_Storm

Új hozzászólás Aktív témák