Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • olcsii

    aktív tag

    válasz unravel #49971 üzenetére

    Az utolsó csatám 113 al, vicces volt eggyik szakasztársam t62 aval felment himmelsdorfon a hegyre. Meglepődve tapasztalta hogy vele szembe jött egy is7 meg egy e100 meg még pár tank. szóval ő egyből meghalt. Én a halál utra mentem ott ki is osztottam gyorsan 2000 sebzést , az artyjuk is oda jött de belé csak egyet tudtam lőni, és ő a másik szakasz társamba aki e100 al volt 2200 bele lőtt:!:) aztán ugye átjöttek a hegyen e100 al visszáb mentunk hogy meglőjjuk akik lejönnek. mind a ketten lepattantunk az is7 oldaláról. én át mentem a másik utcába az összekötö uton és kilőttem. addigra meghalt a másik csapattársam is az e100all. Jött rám egy full hps e100. fele hpját leszedtem mire rám jött az is7 is. de én csak az e100 löttem de nem tudtam kilőni maradt 100 hpj mert az is7 meg került és még egy is4 is mögém ért. a vicc az egészbe az hogy volt ott egy waffentragger e100 is apucika2 néven ha jól emlékszem 12-3k csatával 400effel kb és43%
    egy jobb játékos be segitett volna egy picit és simán lehoztuk volna. de nem ő elbujt és megvárta mig rámennek majd 4 -en majd HEvel elkezdte lőni őket:D
    kemény mivel találkozunk nap mint nap, és ujra ujra visszatérunk:D

    wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

Új hozzászólás Aktív témák