Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • scyllarus

    veterán

    válasz Scheff #36268 üzenetére

    Nem írok neki fu-t. Alapvetően nem szidok senkit. És ha köcsög paraszt, akkor nem érdekel, hogy extramegasuperunicum statja van-e. Nem vagyok az erkölcs bajnoka, ez nem erkölcs kérdése. A jobbakat igyekszem segíteni, vagy legalább nem akadályozni. De ha valaki azt hiszi, hogy neki mindent szabad, mert ment 5k csatát Hellcattel és kimaxolta a WN mutatóit, akkor gyorsan rá fog döbbenni, hogy nem így van. Ez a JÁTÉK szórakozást jelent nekem. Nyilván nem a másik 14 player rovására, de nem vagyok statb.zi és nem fogom szemlélni, hogy ő "lehozza egyedül" a csatát. Egyébként is, azt meg kellene oldania másik helyről is. Mondom, nem arról volt/van szó, amikor valaki heavyvel foglalja a TD-s helyet, vagy ilyesmi. Mindenki a helyén van, akkor nincs olyan, hogy "ő helye". Ha valaki megkér, hogy neki kell a hely akármiért, még át is adom - én meg tudom oldani a sz.r statom ellenére. De a bunkó megmozdulásokat továbbra sem fogom eltűrni senkitől.

    "Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

Új hozzászólás Aktív témák