Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • e-newsee

    addikt

    válasz joergie #184560 üzenetére

    Én amúgy pont azt látom az utóbbi időszakban, hogy sokat fejlődött a cég hozzáállása a játékosokhoz. Oké, az alap dolgok megvannak, úgymint pénzéhség, meg prémium tankok futószalagon, de több olyan dolgon is fejlesztettek, amiket mindenki várt régóta.
    A teljesség igénye nélkül:
    Frontline, ranked battle módok rendszeressé tétele,
    karácsonyi eventben a bevált recept megtartása, plusz a tavalyi album befejezésének lehetősége,
    tervrajz töredékek,
    prémium előfizetés reformja,
    új MM (ami valljuk be, már egész használható)
    tankok testreszabhatósága, és új camok (a festegetésért fekete pont, de hát ez a trend ma, nekem is van kék tankom :B ),
    új térképek (oké-oké, megosztóak, de legalább vannak),
    grand battle tier 8-ban is
    új (elég jól optimalizált) játék motor tisztességes több magos támogatással,
    pár új tank ág (lengyel, olasz, és a svéd közepes)
    új kampány,
    új toborzóprogram.
    És ez csak az utóbbi másfél év.

    Plusz a jövőbeni tervezetek:
    lőszer reform,
    teljes tank rebalansz, kezdve az alacsony tierű közepesek HP-jával
    csapatsebzés kivétele a randomból is
    és biztos, hogy dolgoznak még más fejlesztési fán is, csak még nem tudjuk.

    Szerintem nem veszett még el a játék. Én továbbra is azt mondom, hogy az utolsó előtti pillanatban ugyan, de kezdenek észhez térni kicsit. A trendekkel meg sajnos haladni kell, és az sok pénzbe kerül. Csak ezt nekünk, akik más rendszerben kezdtük, kicsit nehezebb megemészteni. Aki viszont most kezdi, és túl tudja tenni magát az alsóbb szintek rémálmán, azt be tudja szippantani ugyanúgy a játék, ahogy anno minket. És vagy apát nyaggatja pénzért, vagy erre költi a diákmelóval megkeresett pénzét. (Vagy rágott almára, és a maradékot tolja bele a WoT-ba. ;] )

    [ Szerkesztve ]

    "Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

Új hozzászólás Aktív témák