Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Elcan

    tag

    válasz popey37 #169562 üzenetére

    Így van beállítva. Eleve vesztes csatákba dob vele. 3 nap alatt majd 1%-ot buktam. Tegnap előtt 26 csata volt zsinórban bukás, ami 50K csatánál már elég durva arány.(mármint az 1% wr) Se nagy tierben se alacsonyban nem engedett nyerni. 7ből 7 bukó volt pl pz2-vel, 4-ből 4 udes, majd másnap udes 4ből 4 bukó. TVP 6ból 6 bukó, majd másnap 4ből 4 bukó. Ma sem bírtam még leszorzózni 4ből 4 vereség.
    Ezeknél kurva sokat számított volna az 5x-ös szorzó boosterrel meg főleg, de nehogy már ilyen könnyen előrébb lépjek...
    Átléptem a kis accountomra, ahol 68%-os WR és engedett is csinálni, amit tudok. Hoztam a 1800-2000 wn8-at.

    Ma a nagy accountomat tovább buktatja, de legalább már tudom hozni a kék-lila meccseket, a kis accouton meg 30%-os wr 800as wn8-al. De nincs manipulálva a játék áááá dehogy is.

    Állítom az ellenfél fele wg bot, mert az, hogy 2200 belső értékes nyomoronc tomato noob is3ban sima lőszerrel úgy lövi át a tornyozó centurionomat, hogy bármit csinálok semmi nem használ...ő kijön, rámlő kapásból beüt 100% találati aránnyal és átütésével. A végeredmény 15:2 oda. A mi csapatunk ilyenkor minden negatívumot megkap, de nem 25%-ban, hanem 100%-ban, ellenfél meg pozitív irányba ugyanezeket. Így segít a játék, hogy az előre eldöntött eleve buktatós meccs, nehogy más eredménnyel záruljon.
    Hiába vagyunk tele 7-8-9 ezres jó játékosokkal, furcsa mód ők is elfelejtettek játszani. Naperszehogy...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák