Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    válasz jr1994 #168770 üzenetére

    Nem ezzel altatom magamat, csak nagyon sarkitva es leegyszerusitve nyilvanitottam ki a velemenyem, a sok szocseples elkerulese vegett.
    Sok minden, azaz sok tenyezo befolyasolja azt hogy valaki unikum legyen, most felsorolok parat, ahogy en latom.
    1. Terkepismeret magasfokon
    2. Olyan tank, amellyel a lehet legjobban ki lehet hasznalni a terkepen az adott pontokat
    3. A unikumok tuti nem az elso sorban harcolnak - teszem azt fel, kivetel lehet par olyan nehez tank, aminek bizonyos adottsagait vegyitve a terkepismerettel elkepzelheto hogy bevallalnak par helyzetet
    4. Bena ellenfelek, akik nem tudjak kihasznalni a sajat tankjuk adta elonyoket, ha unikumokkal talalkoznak
    5. Kedvezo RNG
    6. Aranyloszer
    7. Nagyon fejlett legenyseg (ha az ellenfelnek nem epp olyan eros a legenysege, maris hatranyban van), pl en is meddel vagyok, az unikum is, de neki tobb latotav bonusz, es alca bonusza van a tankon mint nekem, igy lathatatlanul belem lohet
    8. Az unikumok viselkedese -a forumon volt par pelda emlitve, hogy pl otthagynak egy oldalt, ahelyett, hogy segitenenek feltartani az ellent (ez esszeru dontes termeszetesen, mert lehet hogy utolag epp emiatt sikerul nyerni hogy o nem hal ott meg) vagy pedig csupan azert, hogyha elvesz a csata, ok meg innen onnan tudjanak sebzest csinalni
    9. Reroll fioknal latni lehet, hogy altalaban a nagy sebessegu, taras, vagy gyorsan tolto, jo alcaertekkel rendelkezo tankokat hajtjak, mivel fejlett legenyseggel ezekbol tudjak kihozni a legtobbet, ugymint sok sebzes bevitele lathatatlanul, vagy olyan poziciobol, ahol oket nehez kiloni, konnyu poziciot valtani veluk stb
    10. Szerencse - ez hulye megfogalmazas, de lattam par videot, ahol az adott unikumnak hihetetlen szerencseje volt ilyen-olyan helyzetben, ez lehet hogy egyenlo a 4ik ponttal.

    Es meg rengeteg dolog van, ami most kapasbol nem jut eszembe, de ebbol is lathato, hogy nem azt mondtam, hogy csak semmi tudas, es gold kell ahhoz, hogy valaki unikum legyen, egy rakas tenyezo befolyasolja, hogy valaki azza valhasson.Amugy eleg nehez megfogalmazni a benyomasokat, de egy szo mint szaz, lathato, hogy az altalam felsorolt pontok igenis elosegitik azt, hogy valaki sikeresen el tudja erni a 3 gunmarkot.

Új hozzászólás Aktív témák