Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 5-ös kezelő

    senior tag

    válasz e-newsee #168720 üzenetére

    Nekem is volna rengeteg alap kérdésem, de nem zavarom vele a profikat. Fél napba tellett, mire rájöttem, hogyan lehet a barakkból berakni az üresen vásárolt tankba a személyzetet... :O Garázsom tele, aranyért nem akarok bővíteni, eladtam sok mindent. AMX 38 a legújabb, ezért hagy nyerni a WoT vele pár napig. Pz.Jaeger I. is így volt, pár nap után már nem ütött át semmit, el is adtam /amúgy is legyilkolt a sok light/. Használt tank adás-vétel is van? Gold lőszer alatt a kumulatív értendő? Tudom-e, h azzal lőttek rám v sima páncéltörővel? Fekete füstcsík a nem átütő/lepattanót jelzi, amit hárítottam? És még sorolhatnám. De szép lassan rájövök. WoTinfót olvasva okosabb lennék, de órákat vesz igénybe /bár igen hasznosak az információk/. Inkább játszom 1előre a tanulás helyett, a játék öröméért. Jött a boldogsághormon, amikor a francía teknősbékával megállítottam az egész támadó éket egy szűk helyen a tundrán v hol, és addig a többiek győztek a másik oldalon. Rengeteget pattintott a páncélja. Ketten voltunk egy T-127-essel, percekig kitartottunk.
    Amúgy meg szerintem ebben a lengyel tankban törpék v gyerekek harcolnak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák