Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • galervin93

    őstag

    válasz h1mpi #160931 üzenetére

    Lehet ám mozgás közben is gyűjteni azt a szpotot, hogy ne lássanak téged, persze ez már egy fokkal nehezebb. :K Ülj be egy 8-9-10-es könnyűbe, aztán várj egy nyílt térképre, pikk-pakk meglesz.
    Amúgy is nem az a nagy vasziszt, amikor valaki a majrélámpa villogása mellett szpottol nagyokat, hanem ha mindezt még úgy teszi, hogy kegfeljebb csak sejtik, hogy ott van. :-)

    A kombinált sebzős küldetésekért meg kivéltképp nem értem a sírást, amióta vannak 10-es könnyű tankok, nevetve meg lehet ezeket csinálni. Ma pl. volt közel 6000 sebzéses köröm 13-105-tel, meg amúgy is viszonylag könnyen lehet 3-4-5000-es köröket menni, onnantól kezdve meg már csak egy kis szpot, ami mehet láncolással is, és simán megvan minden...
    És ha már téma, akkor beteszem ezt a múltkori BC-körömet, hogy rohadjak meg. :DDD

    Pedig 4 perc után meghaltam, és volt még vagy 4-5000 hp előttem, csak hát tudvalevő, hogy az angol kályhacső 450 méterről halálpontos...

    [ Szerkesztve ]

    Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

Új hozzászólás Aktív témák