Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Kolbi_30 #49570 üzenetére

    Újabban a dzsordzsát meg az óhájót nyomatom.
    Emlékezetesek maradnak azon pillanatok, amikor 12km-ről broadside NC-re a dzsordzsa olyat lőtt (egy tornyos lövés), hogy az egyik skuló az orr előtt csapódott vízbe, a másik meg a taton csinált op-t. Nem tudom pontosan milyen hosszú a NC, de szerintem van 200 méter.
    Amúgy az eddig atompontos hajó elkezdett ilyeneket lövöldözni... érdekes :)
    Minap meg az óhájó csinált standupcomedy-t.
    3.8km-re halland partra futott miközben meg akart torpedózni.
    Tökéletesen oldallal állt, mondom adj neki. Klikk... várom a hatást... mondom mifaszom, lemerült az egér? Kép mozog, akkor nem... tönkrement a mikrokapcsoló? Nem láttam a skulókat repülni, csak a másodlagosokat.
    Kellett egy három-négy másodperc mire rájöttem, hogy már megy a reload, csak a secondary közé bekeveredtek a főágyúk lövedékei, pedig semmiféle másodlagos buff nincs a hajón, szóval gondolhatod... közelében nem voltam, de lehet, hogy a szigetet sem találtam el.
    3.8km-ről. Pontosnak hazudott tízes hajóval.
    Oké :)
    Bezzeg belém folyamat 3-8ezreket vernek szemből dd-be. Tök mindegy, hogy lassítok, kanyarodok, és lemerülök miután 10-15km-rről rám lő egy bb. Eltalál. Tegnap Biscu másodlagosa sebzett 1170-et. Viccen kívül. Mondom én főágyúval nem lövök ennyi b+ :D

    どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

Új hozzászólás Aktív témák