Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LK

    addikt

    válasz Akagi #45113 üzenetére

    Akkor miért látom, hogy kjó cv-sek sorban így tesznek ? Hogy foglalkoznak a team-el is ? Én inkább nekik hiszek, meg annak aki megköszönte eddig nekem. Ha kirakom a fightert eddig 1x támadták be ennek ellenére a DD-t, de akkor is még befüstölhet ha akar, de biztos hogy nem tud 3x ráfordulni a cv. Saját cv-met meg már védtem meg vele, extra kíséretként.

    [ Szerkesztve ]

    "óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

  • FoxiestFox

    félisten

    válasz Akagi #45113 üzenetére

    Mi értelme lelőni a gépeket, ha nem védi meg a hajót?
    És látod, a Bismarckot dodge-oltam, ahogy a secondaryje nagy részét is.
    Egy dolog ellen nincs dodge, ami a végén van.

    A másik kérdéseddel kapcsolatban is sokat beszélgettünk korábban.
    Nem gondolnám, hogy a CV-t lehetséges balanszolni a játékban.
    Viszont kivenni sem szabadna őket.
    Amire nagy szükség lenne, az permanens, CV-mentes csaták opciójának biztosítása a CV csaták mellett, hiszen nem csak bennem, de a playerbase egy igen jelentős részében nem okoz a frusztráción kívül semmi mást a jelenlétük.

    Az emberek többsége azért játszik ezzel a játékkal, mert oldschool, ágyú vagy torpedóközpontú árkád tengeri csatákat akar. Én is ezért játszom az elejétől fogva.
    Mikor megjelentek a tengeri hadviselésben a CV-k, az rövid úton a végét jelentette annak a típusú hadviselésnek, amire a játék nagy része épül. Érzed az ellentmondást gondolom. A CV azért lett feltalálva, hogy véget vessen az egész addigi sémának.
    Ezért lenne szükség arra, hogy kiszolgálják azt is, aki a CV nélkül, és azt is, aki CV-vel szeretne menni.
    A wg viszont úgy "balanszol", hogy a milliónyi paraméterből, amiből egy MMO játék és adott class áll, alig néhány darabot figyel.
    Részükről az volt a lényeg, hogy az emberek játsszanak CV-t. Előtte kevesen játszottak, most sokan játszanak, így részükről ez egy sikeres rework.

Új hozzászólás Aktív témák