Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chris0321

    addikt

    válasz ledgeri #22049 üzenetére

    Jelenleg nálunk pár felhő van az égen és kicsit be van borulva. Valamivel hamarabb kezdte a netem a szórakozást mint írtam az első hozzászólásom és vegyesen működik. Van amikor percekig megy rendesen aztán volt egy több mint 10 perces kihagyás a szolgáltatásban amikor minden csak pörgött és van amikor eléág hamar megjavul. Nem vezetékes netem van, nem jut eszembe a hivatalos neve de azt nem tudom meddig ilyen megoldású és 35 kilóméterre lévő városban is ilyen idő van.
    Szerkeszteni meg már csak mobilról tudok mert megint lehalt a rendszer.
    Szóval nagyon nem akarok beleásni a dolgokba mert azért fizetem a netet, hogy ha gond van megoldják van rá elég szakemberük csak annyit szeretnék nekik segíteni, hogy tudják merre keressék a hibát.

    [ Szerkesztve ]

  • frame>24

    addikt

    válasz ledgeri #22049 üzenetére

    Próbáltam a tegnap nyílt orosz teszt-szerveren este megjelenni, de már a letöltésénél sok hiba/megállás volt, aztán meg éjjelre már nem volt elérhető a szerver...
    Majd még próbálom.

    Annyit tudok, hogy engem a tier6 (?) Nelson fog érdekelni nagyon, ami viszont állítólag prem. hajó lesz, kivették a grind tech tree-ből.

    daa-raa #22058 :
    köszönöm a kimerítő választ, ez akkor egy jelentősen hézagos fogalom, kb. mint a magyar jogszabály rendszer :DDD

    Akkor kb. egy századnyi Gripenünk van, és kész, ha jól értem.

    (rokonok az MH 59 bázis mellett laknak, és van, aki dolgozott is kiszolgáló személyzetként. Nagyon sokat fikázták a Gripent, hogy "utánégető + még 2 kiskatona tolja," hogy felszálljon, bezzeg a Mig-29.
    Próbáltam mondani, hogy a Jas39-ben elvileg az elektronika, ami kifinomultabb. Erre mondták, hogy ja, emiatt folyton légkondis hangárban kell tartani, bezzeg a Mig-29...
    Nem kezdtem el kifejteni, hogy a manőverező légiharc hőskora már lejár lassan.

    Most tényleg ennyire fos, amit lízingelünk?
    Ez OFF, bocs érte.

    [ Szerkesztve ]

    ▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

Új hozzászólás Aktív témák