Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • malystryx

    senior tag

    Én nem tudom srácok, engem kövezzetek meg, de úgy érzem itt valami lapul a fűben. Van ez a toptier csatorna, és elég jó csaták vannak. Tudom hogy nem minden csata ilyen meg elég ritka is, na de ilyen meccseket én nem hiszem el hogy lehet menni.
    Az van, hogy meglett a Tündi, de alig jön össze 100k sebzés, a videók többségében meg azt látni hogy 400+k sebzések jönnek... persze. Megy az ellen hajója, full az oldalát mutatja, 20+ km-ről beletöröl 3 citát. Majd barátunk ugyanúgy megy tovább, majd kap még egy ugyanilyet, aztán 500 hp-ról kivégzi valaki. Főhősünk nem is fordul, ott a kövi célpont, oldalát mutatja, és ugyanezt eljátssza. Ennyire hülyék az emberek vagy ez előre meg van beszélve? Ha kapok egy salvo-t ami leszedi a fél hp-mat nem fogom megvárni a következőt. :F
    Ez számomra elég ellentmondásos. :DDD

    Valamint ezeken a hajókon van superheal, ami az én Tündimen nincs. Ezt hogy szerezték be? Az Armory-ban nem látok ilyet és alapból sem tudok rátenni. Ez is egy régebbi/és már nem beszerezhető modul? Köszi a válaszokat, kellemes pihenést. :R

Új hozzászólás Aktív témák