Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    veterán

    válasz gdevil #69 üzenetére

    Nincs semmi probléma.

    2018 áprilisában kb. 30-an voltak, 2x annyian, mint 1 évvel azelőtt. Szóval a pénzt csapatbővítésre is fordították, hogy idén elkészülhessenek időben.
    Az értékelésekkel ne foglalkozz. Mert amivel játszhat bárki is, az nagyon régi változat.
    A készítők hónapokkal ezelőtt írták (a Steamen is ott van), hogy nem fognak frissíteni semmit a bétáig. Ami a jövőhónapban lesz, és elvileg idén kijönnek a végleges változattal.
    Meglátjuk, mit nyújt majd a béta.
    Most az Act1 férhető hozzá (nem tudom teljesen-e), sok funkció hiányzik, sok tárgy is, szintlimit, bugok, stb. valószínűleg minden ami levan írva. De a fejlesztés már nem itt jár. Csak a mostani negatív véleményeket nehéz lesz ellensúlyozni kiadáskor.

    Ezért írtam, hogy a legnagyobb hibájuk a kommunikáció (hiánya).
    Amikor a Grim Dawnt megvettem szintén Early Access volt. Mondjuk komoly bug nem volt benne, de ha jól rémlik 2 Act volt játszható, és nem voltak negatívak a vélemények, tetszett a játékosoknak amiket láttak + a fejlesztők is rendszeresen kommunikálnak a honlapjukon, fórumukon. A játék jó, és ez ma is meglátszik az értékelésekben, a Steamcharts általi játékosszámban is.

    A Grim Dawn csapata a Kickstarter óta 2 hetente kiad egy írást a honlapjukon. Vagy beszélnek a fejlesztésről, vagy a sztoriról, pár koncepciós kép, esetleg ingame kép. A lényeg, hogy kommunikálnak így is, aki infót akar tudja, hogy 2 hetente hétfőn fel kell nézni a honlapra. Akkor változik a 2 hét, ha pl. valami fejlesztés elején vannak és még semmit se tudnak megosztani. de ezt is közlik. Ha nincs mit mondaniuk, akkor nem mondanak semmit. :) Emellett nagyon aktívak a fórumukon, néha Streamelnek, mutatnak érdekes dolgokat, stb.
    A Grim Dawn nagy kedvencem, de nem jön be mindenkinek. :) Ez igaz bármely játékra.
    Amit videókból, képekből láttam, a Wolcen eddig nem teljesen győzött meg. Szép, de bukott már hasonlóan szép játék tavaly ugyanebben a kategóriában.
    Megjegyzem, hogy van ám ebben a műfajban 2 idei játék, egyik a Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - a topikjában leírták mi újság vele.
    A másik a Shadows: Awakening amiről épp ma írtam le a gondolataimat az Eredeti játékok OFFban.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák