Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • han_lev

    senior tag

    válasz sbazsi #4888 üzenetére

    Igen. Elégge szétparticionált. Aapból 17 giga vana winre és vagy 8 az androidra. Egyik fórumtársunk használja mindkettőt, és ha teszel bele egy bagyobb sd-t amiből már van egéaz gyors is, akkor türhetően használható mindkét rendszer.

    A proci: szerintem az ablakok nem fognak neki gondot okozni. Ez az atom egészen más világ. Nekem is volt ilyan netbukom, atom procival, 2 giga rammal, az tényleg idegölő. Ez a 4 magos 64 bites atom már egészen más. Gyors rajra a win 8.

    Én letöröltem róla az androidot, gyakorlatilag laptop helyet haználom munkára, plusz tabletnek.
    Teljesen kiváltja a laptopomat - mondom nekem, de én csak levelezek, office, powerpoint, publicher, exel, és internetes böngészés.
    De mivel ugyanilyen procival van mediaboxom is, nyugodtan mondhatom, hogy a fullhds filmek sem akasztják meg.

    Szóval azért nem egy erômű - főleg hogy csak 2 giga ram, bár nekem meglepő, higy a dualkoris 2.2 es intel procim 4 giga rammal sokszor lassabbnak tűnik a laptopomon mint a tablet, bár az egy 6 éves technológia - ennek ellenére nekem jobban nyujtott, mint amire vártam..

    MI9 6/64

Új hozzászólás Aktív témák