Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • föccer

    nagyúr

    válasz Nightquest #5568 üzenetére

    Bootolható vírusírtó kell neked... Ha nincs, vagy nem segít, akkor Reinstall lesz, de amint (ha szerecséd van) felmegy a win, azonnali mélyvizsgálat Nod32-vel, vagy hasonlóval.

    Ha nincs semmi fontos adat a vinyón, akkor pedig partició eltávolítása (ezt a vírusok nem szokták szeretni :) )

    sok sikert.

    üdv.: föccer

    Építésztechnikus. Építőmérnök.

  • montressor

    aktív tag

    válasz Nightquest #5568 üzenetére

    Hat kar volt rainstallani :( sztem eleg lett volna bebottolni csokkentett modban, esetleg a megerosites lepesrol lepesre-vel es ott kihagyni a drivert, aztan driver eltavolitassal/frissitessel felrakni a halokartyat...

    Elvileg az uj telepites zuz windozt general.

    Irtad, h van amikor bebootol, na egy ilyen allapotaban bele kene nezni a rendszernaploba
    A mostani stop hibara ezen a lapon ilyeneket ir:
    ""Oka
    A „STOP 0xC000021A” jelű hiba akkor fordul elő, amikor a Winlogon.exe vagy a Csrss.exe meghibásodik. Amikor a kernel észleli, hogy ezek közül a folyamatok közül valamelyik leállt, akkor leállítja a rendszert, és a „STOP 0xC000021A” jelű hibát adja vissza. A hibának számos oka lehet, beleértve, de nem kizárólag az alábbiakat: • Az operációs rendszerrel nem egyező rendszerfájlokat telepítettek a számítógépre.
    • Meghibásodott az egyik szervizcsomag telepítése.
    • A merevlemez visszaállítására használt biztonságimásolat-készítő program helytelenül állított vissza bizonyára használatban lévő fájlokat.
    • Nem kompatibilis, külső fél által gyártott program van a számítógépre telepítve.
    ""
    Nem tudom, de ha esetleg servicepackolt winre engedted ra a repairt, es az visszairt regebbi file-okat, mint kene, akkor lehet, h gubancos most...
    Megneznem h, a winlogon.exe es a csrss.exe verzioja megegyezik-e a telepito cd-n levovel, ha igen es ujabb sp-t hasznaltal, mint a cd-n levo wine, akkor valoszinu az is vissza lett allitva. Megprobalnam kivarazsolni sp-bol, vagy esetleg raengedni a sp-t magat.
    Bar nem lennek benne biztos, h ez sikerul, ezert mindenfelekepp lementenem a cuccokat.
    /Vegesetben ugy szoktam ujrahuzni, h bebootolok vm command promttal vagy linuxxal ,a windows es a program files konyvtarakat atnevezem, pl w es pf nevekre, es mehet a telepites. Persze nem particionalom es nem formazom ilyenkor a vinyot, es az is igaz, h a progikat ujra kell telepiteni, de megsporolok egy teljes winyo mentest.../

    kegeszites föccer hozzaszolasa utan:
    En ugy ertelmeztem, h a geped lefagyott, es persze nem virustol. Ha virusra gyanakszol, akkor szent igaz, h at kell scannelni mindent (mondjuk olyan irtoval ami meg is talalja), vagy format...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák