Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nightquest

    csendes tag

    Sziasztok!

    Sajnos egy nagyon makacs kékhalálba ütköztem. A töténet úgy szól, hogy netezés közbeni géplefagyás után újraindítottam a rendszert és bejött egy kékhalál, amelyról annyit sikerült kideríteni, hogy a hálózattal, hálózati kártyával kapcsolatos, mert azt letiltva jó volt a gép, de a próbálkozások közben előjött még egy fura hiba, majd végül úgy döntöttem, inkább repair install. Csak hogy az, miután felmásolta a fájlokat és újraindította a gépet, egy mégújabb kékhalált okozott, amiből nem látok kiutat, semmilyen módban nem indul a Windows (van, amikor csak újraindul a betöltésnél kékhalál nélkül), próbáltam sok dolgot (vinyóellenőrzés, memtest, windows\repairból egy korábbi registry betöltése, stb.), de semmi. Van erre valami megoldás, vagy már tényleg csak a teljes újratelepítés segít? Lehet, hogy hülye kérdés, de ha nem törlöm a Windowst és nem repairt csinálok, hanem ráteszem a régire új telepítésként, akkor mi történik?

    A kékhalál:
    STOP: c000021a {Helyrehozhatatlan rendszerhiba}
    A rendszerfolyamat (WINDOWS LOGON PROCESS) váratlanul félbeszakadt. Állapot: 0xc0000008 (0x00000000 0x0000000).
    A rendszer leállt. (vagy valami ilyesmi, a számok biztosak)

    Esetleg írjam le a korábbi hibákat is? (az első az NDIS.SYS miatt volt, a második meg az Explorer.exe, illetve valami dll).
    Inkább hardver vagy inkább software hiba?

    A választ előre is köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák