Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fire/SOUL/CD

    félisten

    válasz dudi #36378 üzenetére

    Nem az AHCI típusát nem tudtam, hanem azt az egy verziót nem lehetett megtalálni a neten. Ezt is úgy szereztem be, hogy egy másik gyártó honlapján találtam meg, egy másik kütyü driverei közt...

    "waik: ismerem és nem értem mi szükség van rá otthoni környezetben. Kifejtenéd, hogy te mire használod?"
    Teljes silent telepítők létrehozása, ami azt jelenti, hogy user beavatkozása nélkül települ fel az OS és minden felhasználói program (regisztrálva, amelyiket kell), amit az ügyfél kér. (természetesen ezt kizárólag hordozható gépek, jogtiszta OS, jogtiszta szoftverek esetén csinálom meg)

    Azt, hogy ezt hogy lehet kivitelezni, arról ne is kérdezz, nem fogok róla írni semmit, mert egyrészt elég összetett dolog, másrészt (egyes feladatoknál) programozói ismeretek is kellenek hozzá(eredeti végzettségem rendszerprogramozó) , ez valóban nem a home user kategória.

    Részemről témát zártam. OFF miatt meg elnézést a többiektől.

    [ Szerkesztve ]

    Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

Új hozzászólás Aktív témák