Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz Steelmanus #10027 üzenetére

    Kösz, közben megoldódott. A legdurvább, hogy annyi volt a megoldás, hogy létrehoztam egy új kötetet a dinamikus lemezen, majd azt töröltem, és csak ezután tudtam visszaalakítani alaplemezzé. :W Sok értelme nincsen.
    Igazából nem is igazán tudtam még felfogni a Microsoft honlapja alapján sem, hogy mi a franckarika a különbség a dinamikus és alaplemez között. Az irományból kb. az derül ki, hogy semmi. Max. az alaplemez nem csíkozott, stb. :U :F :Y
    Egyébként NEM bővítőkártyáról volt szó, hanem egy SATA-IDE átalakítóról. A kettő nem ugyanaz. Utóbbihoz nem is kaptam gyári CD-t, nem is szükséges hozzá. (Egyébként nem is bővítőkártyát írtam... :U) Az általad linkelt irományokat már én is megtaláltam korábban, de az se oldotta meg, csak a fenti lépések. :O

    Az XP-re való többnyelvű telepítés problémája még továbbra is fennáll. A Microsoft honlapján azt írják, hogy csak angol verzióra telepíthetőek a MUI-csomagok ("Upgrades can only be performed from the English versions of these systems."), DE utána rögtön azt írja, hogy "In order to install MUI on a non-English system, it will be necessary to do a clean install."
    Ha ezt jól értelmezem, egy tisztán újrarakott XP-re (akármilyen nyelvű is legyen) felrakhatók a MUI-k?? :F

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák