Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    válasz Csabee. #13528 üzenetére

    Mert azt ne mond hogy átmásolni, feltelepíteni egy két progit ami kell neked, az 40percbe tellik!

    Van, akinek sokkal többe. A Win-t is be kell állítgatni, drivert is le kell tölteni, járulékos idővel együtt még nekem is több, mint negyven perc, pedig én minden beállításomat migrálni szoktam (igazából csak az Outlook-ot kell). Ettől függetlenül mire berakosgatom a ikonokat, mindent elhelyezek a Superbar-on, megcsinálok minden kis marhaságot, az mind idő.

    Arról nem is beszélve, hogy a Civ4 és a Fallout3 együtt is telepüül vagy 15 percet :D

    Na meg a fő lényeg: az upgrade nélküled is megvan, elindítod aztán viszontcsókolom. Az installer meg azért ha nem is sokat, de kérdez.

    (#13531) pzstm: Neked normálisan megy a TuneUp 2009? Nekem anno 7000-es build-en eléggé szarakodott. Felraktam anyám Vistás notijára inkább, hogy addig se álljon üresben a licenc :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Sectumsempra - For Enemies

  • pzstm

    titán

    válasz Csabee. #13528 üzenetére

    minden beállításod, minden feltelepített programod, egyszóval MINDENED megmarad (bár vannak akiknél bizonyos drivereket, programokat upgrade után így is újra kell rakni :DDD )

    Számomra kell SPSS, Clementine, Markers, PS, Dreamwaver, JDeveloper, Office2007, Winrar, Ashampoo, Total Comamnder, FlashFXP, ADobe Acrobat PRO, Nokia PCsuite, TuneUP2009, Mozbackup... hogy a teljesség igénye nélkül soroljam fel a dolgokat.... ;)

    Plusz még azok a kis apró beállítások, amikkel "belakod" az oprendszert, amikről Morden24 kollega is beszél :B :K :R

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

  • t72killer

    titán

    LOGOUT blog

    válasz Csabee. #13528 üzenetére

    nem lenne rossz ötlet valami kis programocska, ami ilyen gyakori ujratelepítések idején automatikusan felrak/beállít mindent. Linux alatt meg lehet csinálni, elvileg M$-nél se lenne különösebb akadálya, csak az installereket kéne lefuttatni - persze ehhez a progiknak jó néma kapcsolóik kell, hogy legyenek.

    30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

Aktív témák