Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • neooen

    aktív tag

    válasz zsoltzsolt #71445 üzenetére

    Nem, ha itt kellene látnom [link], akkor nem látom őket. Ugye még 8.1-re frissítés előtt csináltam egy biztonsági másolatot, meg most hogy kérdezted látom-e az sms-eimet csináltam megint. Na most a régi biztonsági mentés természetesen eltűnt :W :W . Akkor miért írja, hogy biztonsági másolatoK kezelése?!?! Minek a többes szám, most csináltam egy biztonsági mentést és erre eltűnik a régi pfff?! Vagy ez megint a WP játéka, valakinél sikerül a biztonsági mentés, valakinél meg nem?!

    Szűkítem a kérdéseimet, mert ez a topik sem a régi, nem nagyon jönnek válaszok.

    Biztonsági mentésből történő visszaállításnál automatikusan a legfrissebb verziójú alkalmazásokat kapod (beleértve a rendszeralkalmazásokat is), vagy majd nekem kell frissítgetnem őket? Ha frissíti őket, akkor el lehet döntenem/meg lehet akadályoznom, hogy ne tegye?!

    Semleges értékelés oka: Az eladott vidokártyán a HDMI bemenet miniHDMI volt, amit én soha nem használtam és fel sem tűnt, hogy az nem a "hagyományos". Ezt nem jeleztem, ami a vevőnek kellemetlenséget okozott.

Új hozzászólás Aktív témák