Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kolosanyi

    veterán

    válasz Plazmacucci #60043 üzenetére

    Nope. Azon kívül, hogy a "fegyencedzés" is saját testsúlyos gyakorlatokból építkezik, meg az a rendszer is, amit én követek, nem sok közös van bennük. Jelenleg Christopher Sommer könyvei alapján terveztem meg az edzésem, ő pedig az amcsi utánpótlás tornász válogatott edzője. Egyébként edzői felügyelet mellett nyomom, a Honvéd tornaklub külsősöknek tartott, "hobbi" edzésére járok, ahol egy többszörös magyar bajnok szertornász az edző. Annak ellenére, hogy egy jeti vagyok a tornászok között a testalkatommal, nagyon segítőkész és rendes. Megkérdezte mi a célom, mondom csak erősödni szeretnék, erre azt mondta, hogy akkor a legjobb helyen vagyok és azóta nyomom. :D

    (#60047) Integrale
    Van gyúrós topik is azoknak, akik inkább a súlyzós edzést preferálják, illetve crossfit, TRX, kettlebell meg minden egyéb funkcionális edzésnek is van egy gyűjtő topikja, ott mondjuk nem igazán érkeznek már hozzászólások. De van kerékpáros, futós és úszós topik is, meg gondolom még egy csomó más is, de én ezeket ismerem csak. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák