Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Barthezz2

    MODERÁTOR

    Komolyan mondom, hogy ha nem tudnám, hogy a MS mekkora vállalat, akkor azt hinném a szomszédom üzemelteti a pincében.
    Ez a töketlenkedés ami megy a Wp körül, szerintem már nagyon gáz. Hónapok óta tudunk a 8-ról, meg a 7.8-ról, de a mai napig nem tudom, mikor fogom tudni megvenni a készülékeket. A mai napig fogalma nincs senkinek, hogy a 7.8 csak start screen-t adja-e, vagy mást is. Fogalmam nincs, hogy tudok-e pdf-et mailben küldeni, hogyan lesz a fájlküldés, mit takar, hogy natív appokat fejleszthetünk, milyen API-k érhetők el, vagy akármi. Semmit.
    Mindezt úgy, hogy 3, azaz három WP8-as eseményt tekinthetett már meg a nagyvilág, amiből a tegnapi ráadásul több helyen is zajlott egyszerre, de azon kívül, hogy tudom, hogy Jessica egy piros 920-at kapott tőlük, aminek marhára örül a kamerák előtt, ló**art nem mondtak el.

    Mindezt pedig úgy, hogy marhára kellene pedálozniuk, ha labdába akarnak rúgni az iOs, vagy a droid ellen. Mindezt úgy, hogy lelkes WP7 "bétateszterek" 2 éve tesztelik a WP8 elődjét..

    [ Szerkesztve ]

    Everybody lies.

Új hozzászólás Aktív témák