Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • The_dog

    csendes tag

    A minap akartam telepíteni Pendrive-ra Windows 98-at. A telepítőcdről bootolt a gép, egyből látta a pendrive.ot, C-nek tette be, mert minden merevlemezt kihúztam a telepítés idejére. A telepítő simán elindult, és szépen elkezdte magát a pendrive-ra felrakni a Win98, de utána egyszer csak lemezhibát jelzett a pendrive-on, és leállt a telepítés. Akárhányszor mentem neki újra, mindig más és más telepítési fázisban, de ugyazet a problémát jelezte. Nem tudja valaki ez hogy oldható meg? Meglepő módon egy ideig minden simán megy, aztán egyszer csak valahol mindig megáll a telepítés, és lemezhibát jelez az installer. A pendrive meglehetősen új, és formáztam is előtte FAT-ra. Nem értem miért talál rajta hibát. A merevlemezek 8 évesek a gépben, azokra mindig felmegy hiba nélkül.

    Próbálkozni akartam XP-vel is, de annak el sem indul a telepítője, ha a pendrive-ra akarom rakni, meg valaki azt is mondta, az nem tolerálja, ha cserélődik alatta az alaplap. Ezért esett a választásom a Win98-ra. Ha valaki tudna segíteni, hogy lehet kiküszöbölni az említett hibát, megköszönném.

Új hozzászólás Aktív témák