Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pc360

    addikt

    válasz Cs1csó #83360 üzenetére

    Lehet, nekifutok majd még, mert sokan írjátok ezt az Avast-ot, de valami borzalmasan bugyutának hatott a Comodo-hoz képest, amikor legutóbb próbáltam. Bővíteni akartam a NeszeTools védelem részét egyéb megoldással, de végül csak a Comodo-t találtam ajánlhatónak, főleg a tűzfal szabályrendszer miatt. Még anno az Agnitum Outpost-ról álltam át rá. :) Sok instabil verziót megélt, de kb. a 7-es óta nem találkoztam gépet szétfagyasztó és egyéb bugokkal, jól teszi a dolgát, és már a 11-es főverziónál tartanak.

    Arra már nem emlékszem, hogy az Avast a Pro verzióját mennyire akarta a torkomon lenyomni, de sok kipróbált security programnál ment ez is a használat kárára. A Comodo ilyen szempontból legalább tiszta, és az az egy szem megvásárlásra buzdító Upgrade gomb is kikapcsolható. Azon kívül kb. fél évente bead egy buborékot 1-1 nagy akcióról vagy újításról, és ennyi.

    A gépet szintén nem eszi extra módon. Mint minden bekapcsolt AV modul mellett, érthetően lassabban indulnak a programok az ellenőrzés miatt, de kizárólag tűzfalazva használva már észrevehetetlen a jelenléte.

    [ Szerkesztve ]

    Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

Új hozzászólás Aktív témák