Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • quailstorm

    nagyúr

    válasz Syl #55822 üzenetére

    Ezek szerint mégsem értettem félre semmit, mert megismétled ugyanazt. Nem kell sírnia, mert nem lesz gondja se hanggal, se képpel. Natúr Windowson VLC-vel annál inkább. Windows media player meg azt írta rá, hogy nem támogatott, hát lol. Ennyit a nem kell telepíteni semmiről. (Előadó gépe, robotikán próbált volna vetíteni több kevesebb sikerrel, VLC akadt meg negatívba ment és glitchelt, videók ilyen SD avik meg MP4-ek voltak, nagy task mondhatom. Pedig egyébként rendben van a gépe és '14-nél régebbi cucc nem nagyon van rajta, az is a Matlab. Jajj, az Office '13. Mindegy, Win10.)*
    Én meg közöltem neked hogy van 8 év tapasztalatom K-Lite packkal megszámolni sem tudom hány gépen, és nyomát se látom hogy sírni kéne, pedig tele van nightlyvel mindig.

    Lehet, hogy felesleges, de kárt nem okoz.

    Egyéb csomagokról nincs tapasztalatom, K-Lite szimpi, mert van changelog, gyakran frissítik és nem ad/malware, hanem egyszerű letisztult, működik.

    *Ez már a sokadik tanár vetíteni akar és meghiúsul a VLC-n eset amit látok életem során. Volt már képtörés a képernyő felénél középen, hullámzó interlacelő kép. Annyi hulladékot láttam már, hogy hihetetlen. Saját gépemen szimplán csak kevés a kakaó (no HWacc). Egyszer kellett, SmartQ T20 videónál nem volt kép csak VLC-vel. Gondolom SWrenderer miatt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák