Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    válasz bobalazs #137755 üzenetére

    Az első típusú ablak akkor van, ha normál módon kezelt helyi lemezre (belső és külső HDD/SSD) és cserélhető lemezre (pendrive, memóriakártya) történik a másolás, a második pedig akkor ha pl. MTP módban kezelt okostelefon belső tárhelyére / SD-kártyájára, azért van az eltérés ami nem meglepő, meg az utóbbinál amúgy is korlátozottak a lehetőségek. Az viszont nem világos mégis mi a kérdés vagy miért kérdés egyáltalán, amikor ha alul be van jelölve az az opció, akkor értelemszerűen nem kérdez rá a felülírásra minden egyes fájlnál, ha nincsen bejelölve akkor viszont igen, ami működik is és átmásolja/felülírja az új fájlokat a régivel + látszik a folyamatjelzőn is, most direkt kipróbáltam újra. :F :K Ha esetedben talán nem így működik, az már egyéni probléma, X-akta...

    [ Szerkesztve ]

  • Fire/SOUL/CD

    félisten

    válasz bobalazs #137755 üzenetére

    Tényleg kicsit "össze vagyok zavarodva", mert az eredeti hozzászólásodban ezt kérdezted:
    "AZ lenne a kérdésem ha fájlokat akarok másolni, de nem akarom hogy egyesével keljen válaszolnom hogy felül akarja e írni akkor mi a teendőm?"

    A mostani válaszodban meg ennek pont az ellenkezőjét kérded:
    "Meg kellene kérdeznie hogy én dönthessem el hogy felülírja e a fájlokat egyesével, ehelyett csak felülirás vagy nem másolás ez a két opció van."

    Akkor most melyik? ;]
    Első esetben az a válasz, amit itt leírtam, második esetben meg ugyanaz, kivéve, hogy ne jelöld be a Do this for all conflicts opciót.

    Szerk. Látom azóta írtál...
    "A kérdés az lenne hogy másolás és felülírás helyett, legyen másolás felülírás nélkül,(I) csak új fájlokat írjon rá(/I)."
    Ja így már OK... Legjobb tudomásom szerint, Intézővel nem kivitelezhető, hogy csak akkor másoljon és írjon felül fájlt a célmappában, ha az ott lévő fájl pl. időbélyege/tartalma/mérete nem egyezik meg a forrásmappában lévő, azonos nevű fájllal illetve az sem kivitelezhető, hogy csak azokat a fájlokat másolja át, amik a célmappában nem léteznek.
    (De mint írtam, ezer éve nem használom az intézőt, lehet ezért vagyok tudatlan, lehet, hogy lehet...) :B
    Az, amit most leírtam, azok külső fájlkezelők birodalma, abban is szinkronizálásnak szokták nevezni, pl TotalCommander/FreeCommander stb stb avagy direkt szinkronizálásra tervezett alkalmazások tudják, pl FreeFileSync, Syncredible stb stb.

    [ Szerkesztve ]

    Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

  • tordaitibi

    veterán

    válasz bobalazs #137755 üzenetére

    Én az okot az Android fájl, illetve dátum kezelésében sejtem.
    próbálj ki egy sync szoftvert, pl. Free File Sync, ott mindent megadhatsz, beállíthatsz a másolásnál.

Új hozzászólás Aktív témák