Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kékes525

    félisten

    válasz King Unique #971 üzenetére

    Nem, nem erőltetem, csak felmerült bennem és számomra érthetetlen ellenállásba futottam néhány embernél, azért tűnik úgy mintha erőltetném. Persze az elején vagyunk, azért kellene most váltani, hogy legyen kifutási ideje. Amúgy már írtam, a felületet másodlagosnak tartom addig, amíg biztosítják a lecserélhetőségét annak, akinek esetleg nem tetszik. A motor nagyságrendekkel fontosabb.

    A Metro nevet eléggé ismerik szerintem, függetlenül attól, hogy mennyire vannak tisztában a jelentéstartalmával. Hogy milyen név kellene? New Desktop semmikép. Olyan, ami jobban megmarad az emberekben és ami ténylegesen is utal a felületre. A Microsoftnak kell hogy legyen elképzelése a végleges felületről, még akkor is, ha nincs még kész. Az nagyon szomorú lenne, ha menet közben improvizálná. Legfeljebb módosíthatja a visszajelzések alapján, de alapjaiban nem hiszem hogy változhat az elképzelés. Ezzel nem azt mondtam, hogy már készen van. Csak tervről beszéltem.

    (#972) MoP_FX 57: "egybekutyult, katyvasz" Ez még azért tűnik ilyennek mert az elején vagyunk. Ettől a szinttől még nem várhatunk többet. Még csak annyit lehet mondani, hogy majd meglátjuk.

    (#974) karak_22: Egyetértek, de "Szóval a Win10 az ablakos appokkal és a modern felületes start menüjével azért szép hidat képez a 7 és a 8 között" ezt ne mond, mert még az elején vagyunk, még sokat változhat ilyen és olyan irányba is. Nem látunk a kulisszák mögé.

    Olyanról vitázunk, magamat is beleértve, ami még nagyon sokat változhat. A felület szokott utoljára készen lenni.

    Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

Új hozzászólás Aktív témák