Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • [CS]Blade2

    addikt

    Adott két teljesen eltérő gép. A két HDD-t kicseréltem egymással, így az egyik Windows 10-e került a másikra.

    Vajon a visszaállítás elég lenne ebben az esetben, vagy jobb, ha telepítem nulláról?
    Igazából a pen-t elkészítettem, és csak az egyiket kell, a másik kap egy SSD-t, így az mindenképp nulláról megy.

    Ezzel meg is válaszoltam magamnak, mert így nem sokkal több idő nulláról, de azért érdekelne, hogy elég lenne-e a visszaállítás abban az esetben, ha igazából más a lap, proci, ram, vga, de még az usb kábel is, meg a porszem a gépen. :))
    Egyébként szépen felismerte a két rendszer, hogy más gépbe került, de azért gondolom ez nem teljesen tiszta.
    Pl.: gép neve is fordítva van a hálózaton, szóval még tökölős is lenne mindent visszaállítani, visszacserélni.

    Igazából mindenképp a friss telepítéshez kellene visszatérni, csak annyi értelme lenne a későbbiekben, hogy nem kell a pendrive-ot létrehozni, valamint 4GB-s pen írása-olvasása szerintem lassabb, mint a gyári visszaállítás HDD-ről.

    Tehát egy teljesen idegen HDD, amin van egy 10-es, visszaállítva bármilyen gépen bit-re pontosan friss telepítés?

Új hozzászólás Aktív témák