Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Anonymus23

    veterán

    válasz raidx #24252 üzenetére

    Na végre megvan a megoldás az ikonok elrendezésére.
    Végül is a tenforumson lévő megoldás működik, csak ott volt egy mondat, ahol a CHANGE-re kellett kattintani, és én meg nem értettem, hogy melyikre, de mint kiderült a TULAJDONOS-t kellett megváltoztatni.

    Ha valaki meg akarja csinálni, nekem így működött
    1., regedit indítása rendszergazdai jogokkal
    2., Kikeresed az alábbi 2 helyet:

    HKEY_CLASSES_ROOT\Wow6432Node\CLSID\{42aedc87-2188-41fd-b9a3-0c966feabec1}\InProcServer32\

    HKEY_CLASSES_ROOT\CLSID\{42aedc87-2188-41fd-b9a3-0c966feabec1}\InProcServer32\

    3., Jobb klikk az "InProcServer32"-re, "Engedélyek" / "Speciális", a megjelenő ablakban a felső sorban Tulajdonos, és ott klikk a Módosításra, Itt beírod a saját felhasználódat klikk a névellenőrzésre, majd OK.
    4., Engedélyek ablak alatt klikk a "Hozzáadásra", hozzáadod a saját felhasználódat, "Teljes hozzáférés" bepipálása, alul az "Engedélyek alkalmazása....." bepipálása, majd OK/OK/OK
    5., Dupla klikk az (Alapértelmezett)-re, átírod az "Azonosító értékét" erre:
    %SystemRoot%\system32\windows.storage.dll
    Majd nyomsz egy OK.

    A 3-4-5. pontokat mindkét helyen meg kell csinálni, majd kilépsz, berendezed az ikonokat, és mehet az újraindítás, és az ikonoknak az általad elrendezett helyen kell lenniük.

    ;) - The Power of the Light Side

Új hozzászólás Aktív témák