Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • repvez

    addikt

    udv, tudja valaki, hogy hogy lehetsáéges az , hogy a laptopot rádugtam a TV-re és kiterjesztettem a kijelzőt, hogy a TV legyen az elsodleges megjelenitö igy a laptopon csak a háttérkép látszik.
    De mostanába furcsa volt, hogy inditás után, 4 böngésző lap nyilik meg, de hirtelen bezárul kettő belüluk és a tálcán is csak kettőt találok meg, viszont random modon, néha teljesen más böngésző lapok jelennek meg a tálcán amiket mondjuk pár napja nézegettem , aztán a következő nap meg elöjön az amit elötte pár napja néztem.

    Annyit sikerült kideritenem, ha a fealadatnézetet megnyitom, ott azt irja, hogy 3 asztalom van az egyik amin csak a háttér látszik a másik kettön meg ugyan az az asztal nézet de a két különbözüös böngésző lapokkal amiket random mondon váltogat.

    Az egyik kérdésem, hogy hogy került oda 3 asztal és hogy lehet megszuntetni , illetve , hogy ezt miért nem jelzi valahol máshol , hogy kiderüljön könnyebben és ne fogyassza az erőforrást feleslegesen a háttérbe az amiről nem is tudok ?

Új hozzászólás Aktív témák