Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    válasz trickyy #51968 üzenetére

    Most sincs az a fajta klasszikus start menü :K , bár mondtam, ahogy 8, úgy 8.1 alá is tehettél volna simán és gyakorlatilag olyan, mint a gyári.
    Csak azért javasoltam az előbbit, mert gondolom, h nem az a fajta user vagy, mint én, aki könnyen megszokja, átáll rá, és puszta jó tanácsként mondtam csak. Mert, ha a 8 annyira nem tetszett, zavart modern felület, akkor szvsz a 8.1 se fog... :N Hiába bootol asztalra egyből, hiába kaptak appok fejlécet stb., szerintem, akinek alapból nem jön be a 8, ezekkel se fog. Persze minden csak hozzáállás és megszokás kérdése, de először csak kipróbálást javasolnám, főleg, ha még meg sem vetted.
    Le tudsz tölteni 90 napos 8.1 Enterprise verziót, ha el tudod fogadni és tetszik, akkor vedd meg és váltsál rá, ha nem, akkor maraf W7, v várd meg a W9-cat.

    tudom ez pont az én számból furán hangzik egyeseknek, nálam továbbra is ok a 8, csak pusztán próbálok megelőzni +1 leendő elégedetlenkedő usert, mert az elhangzottak alapján vsz az lenne a vége... :)

Új hozzászólás Aktív témák