Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bacizone

    csendes tag

    Üdv,

    sosem gondoltam volna, hogy Win 7 témában kell segítséget kérnem de most mégis.

    USB-s Microsoft-os wireless billentyű+egér kombóm van a Win 7 64-bit alatt. Ma délután óta bárhova klikkelek az egérrel, az ablak elveszti a fókuszt! Tehát ahelyett hogy kijelölődne, egyszerűen az ablak inaktívvá válik és ebből következően semmi nem lehet az ablakban csinálni! Alt+Tab-al kijelölhetem az progi ablakát és szerencsére tudok sok mindent billentyűről, de hát kéne használni az egeret is pár dologhoz.

    Kb. az agybaj kerülget és dolgoznom kéne, de így használhatatlan a Win 7.

    Ha átteszek egy Genius kábeles USB egér + bill. kombot, akkor megy az OS. De ha menet közben váltok Windowsról a Geniusra, az már a Geniuson sem segít.

    Ráadásul, a Microsoft Wireless kombó hibátlanul működik viszont egy szintén Win 7-es laptopon.

    AVG és Malwarebytes full scant lefuttattam, semmit nem talált.
    Nem sok automatikusan induló alkalmazás van, de kb. a rendszer app-ok kivételével mindent letilottam.

    Nincs változás.

    Sőt néha olyanok vannak, hogy Alt+F4 megnyomására a Chrome-ban új tab-to nyit meg.... :W

    Létező sajnos a jelenség és senki nem tudja az okát: http://superuser.com/questions/271164/applications-losing-focus-for-a-few-seconds-in-windows-7

    Valakinek van tippje megoldásra.... nagyon szeretnék megúszni egy full reinstallt....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák