Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kis Tigris

    tag

    Sziasztok.
    Érdekes dolgokba futottam ma bele, órák óta kínlódok a megoldással, de hiába:
    évekkel ezelőtt volt újra rakva a Win7, mostanság már nagyon be volt lassulva, gondoltam ideje újra rakni. Van egy C és egy D partícióm. A C-n volt a Win7, szépen lementegettem mindent külső tárolóra... s jött az első gond: a telepítő cd-ről nem tudom formatálni szűzre a C meghajtót :/ Egyszerűen nem dob fel formatálás lehetőséget, ha a cd-t a gépen a setup exe-vel indítom /
    Az alaplap bios-át meg egyszerűen nem tudom behozni hogy egyből a cd-ről bootoljon, mert hiába nyomogatom az F12-őt, amikor kellene, még nem töltött be a billentyű USB drivere, nem működik a billentyű :/ Régi fajta PS2 portos billentyűm nincs sajna, nem is tudok senkinek az ismerettségi körben :/ Másik gép sincs, hogy elvinném a vinyót, formatálni a C partíciót :/
    Cselhez akartam folyamodni, gondoltam, ha a D-re telepítem a Win7-et, utána simán fogom tudni formatálni a C-t, majd a végleges Win-t oda telepítem... hát ez sem jött be :/ Sajátgép alól nem engedi formatálni a C-t, próbálkoztam pár progival, azokkal is csődöt mondtam :/
    Végső elkeseredésemben, mondom, akkor nem formatálom, hanem törlöm a C-n lévő új Win7-t, meg a Win old mappát... hát szerintetek??? TrustadInstaller nem engedi törölni... Szóval most ott tartok, hogy a C-n már van 2 Win7, a D-n meg amiről épp írok :W
    Létezik erre valami épkézláb megoldás??? :F

Új hozzászólás Aktív témák