Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • nevlick

    csendes tag

    Hali,

    A minap vett a cég, ahol dolgozom egy laptopot előtelepített Win7 64bit Home Premium op.rendszerrel.....na meg hozzá egy MS Office 2010 Home and Business termékkulcskártyát (az utóbbi még egyenlőre bontatlanul)....a kérdésem, és ebben kérném a segítségeteket, ha a Home Premium helyébe Prof-ot szeretnék telepíttetni (céges notiról van szó), amíg nincs meg a Win7 Prof, addig az office-t sem telepíthetem (aktiválhatom) fel - átmenetileg néhány napra a Home Premium alá? ....miután fogalmam sincs, hogy op.rendszer csere miatt mit fog szólni a Microsoft hogy pár nap leforgása alatt ugyanazt az office-t más op.rendszer alá aktiválom.....pedig sok a meló, így nem tudom nélkülözni az office-t. Vélemény?
    Előre is köszi a segítséget

  • nevlick

    csendes tag

    válasz hackeeeee #48796 üzenetére

    Köszi a hozzászólásokat.

    (#48796) hackeeeee: igen, csak hogy nem sima újra telepítés van, hanem egy másik típusú op.rendszert telepítek (home helyett prof-ot)....ezért kérdeztem...de ha azt mondod, hogy ez ok így....akkor remélhetőleg igazad van :N :N

    (#48797) hunfatal: igen, az office működik 30napig, de nekem csak egy termékulcskártyám van (cd nélkül)...illetve a laptopon gyárilag fenn van egy office starter csomag, ami ugyebár csak korlátozott word,excel...ahol van lehetőség a normál (business) office csomagot aktiválni felhasználva a termékkulcskártyát :)....szóval a 30 napos ingyen használat a normál word,excel,pp, outlook csomag esetében necces....így nem is az ingyen használaton lenne a hangsúly, főleg, h. megvan a termékkulcs.....hanem , h. az office 2010 géphez van kötve és nem egy op.rendszerhez???

  • nevlick

    csendes tag

    Helló!

    Szeretném a segítségeteket kérni, még pedig az alábbi probléma orvoslásához:

    A számítógép bekapcsolását követően, betöltés vége felé felugrik egy "BTTray" nevű ablak a "HIBA: Nem indítható el a Bluetooth-verem szolgáltatás" szereplő felirattal.

    Mi lehet ez? Hogyan lehet megszüntetni ezt a hibát?

    Köszi a segítséget...

Aktív témák