Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • bandiras2

    senior tag

    Asszem beszarok.
    Régi XP működésképtelenné vált, annyira, hogy egyáltalán nem volt hajlandó indulni. Vettem új winyót, Ráment a win 7, BIOS átállítva, 2 hónapja nyúzom probléma nélkül. Most éppen nyomtatási feladat beakadása és törölhetetlensége miatt újraindítottam, kimegyek konyhába, erre bejön az öreg, mozgásképtelen, "döglött" XP.
    Mivan? ez 2 perce történt,most arról írok. eztakkormost egyáltalán nem vágom. remélem a Win7 nem döglött meg...
    Erre tud valaki mondani nekem valami okosat?

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    válasz DV #3360 üzenetére

    Az az igazi poén, hogy ez a win elméletileg mozgásképtelen. Igaz, egy rendes vírusirtást kapott azóta a rendszer az új winyóról w7 alól...

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

Aktív témák