Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • BenJoe80

    senior tag

    válasz Laccoss #23722 üzenetére

    Szia Laccos!

    Bocs, hogy tegnap meg sem köszöntem a segítségedet, de elment az internetem is - volt itt egy komoly vihar és az bekavart - úgyhogy ideiglenesen jégre tettem a problémát (ha már valami nem működik, akkor miért ne egyszerre ne működjön minden, nem igaz?).

    Na de a lényeg... mielőtt nekiálltam volna az általad ajánlott BIOS restelésnek, kipróbáltam valamit. Ugye mondtad, hogy csatlakoztassak le minden merevlemezt, optikai meghajtót és nézzem meg, hogy így működik-e vagy sem. Ezt megtettem és mivel elindult el kezdetem egyesével visszacsatlakoztatni a minden meghajtót, hogy kizárásos alapon kiderítsem mi a probléma.

    A gépemben van egy WD250GB IDE merevlemez, amit ha csatlakoztatok az alaplapra akkor a korábban említettet lefagyást okozza. Nélküle megy minden. Azt tudom, hogy telepítéskor a Win7 létrehozott ott egy 100MB-nyi partíciót... nem lehet, hogy esetleg ez a partíció tartalmaz valamit amitől lefagy a gép?

    Most elindítottam a gépet és kérdezés nélkül elkezdte a telepítést - gondolom mert hiányoznak neki azon adatok amiket a leakasztott merevlemezre tárolt.

    Megisznak egy deci pálinkát. Miért? "Olyan savam vót, meg köllet innom egy deci pálinkát, aszittem megbolondulok." Aztán megisznak négy liter bort. Miért? "Há' semmi savam nem volt má'!"

Aktív témák