Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsoltip

    őstag

    válasz zsoltip #16043 üzenetére

    Üdv Fórumtársak!
    Következő kérdésekben továbbra sem jutok előre, így bátorkodom szummázni egy bejegyzésbe.
    1.) Megjelent, bizonyosan egy update után, az explorerben a gyorselérési eszköztáron a "Gyűjtemény" nevű ikon, ami a fotókat mutatja rákattintva.
    WinAero Tweakerrrel nem látok lehetőséget még a kikapcsra, eltávolításra.
    Van tippetek miként tudom kigyomlálni?
    2.) Windows 10 jellegű ribbon eszköztárat szeretnék az explorerben.
    Ezt miként tudom úgy működésre bírni, hogy működjön. Előbb említett segédprogrammal nem sikerült.
    3.) OneDrive folderek átnevezése, rövidített névre továbbra sem sikerül 11 rendszeren.
    Erre valaki talált már megoldást?

    4.) Fájlkezelőben nem tudom kikapcsni a OneDrive szinkronizálási állapot jelzés oszlopot. Mi a nyitja?

    5.) C:\Users\XY\AppData\Local\Microsoft\OneDrive\settings\Business1
    vagy éppen C:\Users\XY\AppData\Local\Microsoft\OneDrive\settings\Business2
    folderben lévő .ini fájlok minden egyes karakter után szóközzel ("space") vannak ellátva. Mi a túró? Újra is telepítettem a OneDrive-ot, persze előtte kipucoltam mindent, de ugyanaz az eredmény.
    #15241 Geth szerint: Tippre vagy rossz encodinggal nézed, vagy a fileok vannak rossz encodinggal lementve.
    Azóta más fájlok esetében is megfigyeltem ezt. Hiába csinálok mentés másként-et, akkor is ott lesznek a karakterenkénti szóközök. Nem értem...

    6.) Windows 11 Pro 22H2 rendszer, Telefon-Kapcsolat app.
    Másik oldalról: Mi 10 Pro 5G készülék, xiaomi.eu 14.0.4.0 ROM, Link to Windows app.
    A Hívások lehetőség nem működik. Arra a képernyőre lépve, ez a hibaüzenet fogad, amit eddig többszöri törlés, ismét párosítás, app cache törlés... után sem tudok megoldani.
    Már beállított egy mobileszközt másik alkalmazással? Ha igen, szüntesse meg a párosítást, majd próbálja meg újból.
    Mi lenne a probléma és megoldás?

    Köszönettel várom segítségeiteket.

Új hozzászólás Aktív témák