Hirdetés

Aktív témák

  • HEBI

    senior tag

    Tegnap édesapám vásárolt egy notebookot, vett hozzá Win Xp Home-ot, mert Ő is rendes ember. Berakom neki a original fényes Xp Cd-t, elkezdem az install-t és amikor a windows-os ablakokhoz értünk a setup elkezd nekem SP1 cd után ugatni. Ha a mégsét nyomom akkor kritikus hiba, telepítés leáll. Amúhy valami asys nevű fájlt keres ami természetesen nincs a CD-n.
    Kérdezem én, hogy lehetséges az, hogy egy ilyen király cég, mint a MS nem adja oda a telepítéshez szükséges CD-t a telepítő mellé, magyarul egy használhatatlan CD-t kaptam közel 30000 HUF-ért.
    Erre ma felhívom a MS forródrótot, öt perc után közli vele a női hang, hogy regisztáljam magam és akkor majd kapcsolja a technikus kollégát aki segít. Természetesen nincs nálam a lemez, rajta a kóddal, a matrica meg nincs a gépen. Úgyhogy nem segítenek.
    Ezekről ennyit, majd holnap elhozom a saját vagy édesapám kódját és regisztrálok, ami NEM KÖTELEZŐ és akkor majd talán fel lehet telepíteni azt a SP1-el tökéletesített oprendszert.
    A FENTIEKBŐL MINDEN IGAZ, AKI MÁST ÁLLÍT HAZUDIK.

    A csiga nem lassú állat, csak nagy a súrlódása...

  • mura81

    senior tag

    válasz HEBI #1 üzenetére

    Sajnos a microfosnál minden lehetséges, bár ilyen problémával még nem találkoztam. Nincs abban a laptomban valami olyan spec cucc amit alapból nem ismerhet ez a ''kedves'' szoftver?

    Controlling: ''In God we trust! - All others will be monitored''

  • Zsiba

    senior tag

    válasz HEBI #1 üzenetére

    Ez azért érdekes. Miért kérné a telepítő a külön SP1 CD-t?
    Ugyanis, ha még korai CD, akkor SP1-et miért kérne? Ha pedig új, akkor a CD-re úgy kerül a WinXP, hogy már azon ott a Service Pack.

    Valószínűleg hibás CD-t kaphattál, vagy a fene sem tudja... Ilyennel még nem találkoztam

    ''One Ring to rule them all...''

Aktív témák