Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz ottkar #5788 üzenetére

    Te nem érted még mindig a lényeget. A hiba elfogadhatatlan. Pont. Ennyi.
    Maximalista vagyok, 100%-ra végzem a munkámat, és ha valami külső okból nem sikerülne, javítom. A végeredmény mindig a 100%-osan elvégzett munka. Részemről ezért elfogadhatatlannak tartok, és megvetek minden igénytelenséget egy bármilyen munka elvégzőjétől ugyanúgy, mint attól a balektól, aki azt mondja "úgyis van hibaszázalék", és ezért elfogadja. Ez rabszolga-mentalitás, színtiszta szervilizmus. Persze amíg óvodától kezdve egész életedben mindenütt arra kondicionálnak, hogy elfogadd valaki más igazságát (aki rögtön nem látszik erősebbnek nálad, mihelyst nem hiszel a fölényében - ennyit a hitről), addig ez így is fog maradni.
    Kihangsúlyozom: ha senki nem fogadna el bármilyen hibás terméket (akár egy programot, amelynek szemét minőségét pontosan jelzi a hozzá kiadott javítások mennyisége és mérete, egy mérőszalagot, vagy akár az autókban felfelé csaló sebességmérőket), akkor a gyártók kénytelenek lennének minőséget gyártani, és mivel akkor ez lenne nagy tétel, a minőség is olcsóbb lenne, azaz a gyártóknak megmaradna a haszon (tehát ők nem nyernének a bolton, ezért gyártanak továbbra is szemetet), viszont jól járna a vásárló is. Ezt akadályozzák meg a manipulálható, marketinggel kimosott agyú, szolgalelkű fogyasztók (és nem vásárlók), akik ált. még azt sem várják el egy eladótól (noha törvényadta joguk), hogy az bemutassa a megvásárolni kívánt terméket.
    Pontosan tudom, hogy nem te találtad ki, de elfogadod, és még hangsúlyozod is, hogy ennek így kell lennie, megfeledkezve arról, hogy azért van így, mert elfogadod, hogy így legyen.

    Furky: :K

    CséZé: Tescoban felvitték a monitor árát 64.990 Ft-ra, és már WT-BW-nek is árulják. Ott dolgozol, vazze? Bár nekem már nem számít... :DD

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák