Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mexel

    veterán

    válasz envagyok #633 üzenetére

    Miért csinálnék bajt? Nem az első eszköz amit csinálok, több száz flashelésen vagyok túl mindenféle eszköznél. Sajnos néha előfordulhat hogy valami megakad.
    A rescue_wetek_play-re sem csinál semmit. Éppen az a baj hogy semmi reakció nincs. Ez a kütyü már ment el egy-két frissítésnél úgy hogy nem indult el, de az sd-ről való flash-el mindig újra lehetett éleszteni.

    Csak az lenne a kérésem hogy most azt hagyjuk abba hogy engem ekézünk, ezt kár mindig eljátszani ha kérdezek valamit. Nem egy 10 éves kezdő vagyok aki mindent elront hanem 1985 óta csak számítástechnikával és elektronikával foglalkozó valaki aki szinte napi szinten csinál több mindenféle kütyüt. Ezért néha belefutok olyan dologba amire megoldást kellene találnom és ezt a fórumokban keresem. Azzal nem kerülök előbbre hogy ne nyúljak hozzá, mert pont az a lényeg hogy hozzányúljak bármihez. Nem bírom ki hogy valamihez ne nyúljak hozzá, a tv-től kezdve az autódiagig mindent piszkálok-szerelek-javítok. Kísérletezni főleg a saját cuccokkalt, nagy részüket éppen azért veszem meg hogy belenézzek, teszteljem és próbáljak csinálni valamit vele ha nem tetszik. Most nem ilyen történt csak egy sima reset és azóta nem indul.
    Mivel nem reagál semmilyen sd-re felmásolt rendszerre ezért próbáltam a security sim-et hátha megakadt a készülék. Nem ez volt a megoldás.
    Az sd jó, a fájl jó, egyszerűen nincs recovery és nincs reakció.
    Valószínűleg ha lenne rs232 kábelem usb-vel akkor putty-val simán életre lehetne kelteni, de sajnos kábel az nincs itt egy sem.
    A kérdés az volt mindössze hogy ilyenbe futott-e bele valaki és ha igen volt-e megoldása. Ha nem akkor nincs rá válasz itt valószínűleg

Új hozzászólás Aktív témák