Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomy_cz

    senior tag

    válasz Celtis #111 üzenetére

    Sziasztok,

    Ha backendként használod a wetek-et a padláson tvheadend-el, akkor frontendet mit használsz? mármint milyen eszközön futtatod az openelecet? Mondjuk akár egy raspberry is megfelelhet hálóra kötve...
    ...gondolkodom én is hasonló megoldáson, viszont így egyidőben csak egy kliensen működik....
    egy tuneres htpc-m van OE-el.

    Openelec webshopból rendeltétek a Weteket? Itt nem találok dual dbs-2 tunereset. Ha neked kéttuneres van, akkor ha jól gondolom megy nálad az adás párhuzamosan a klienseken?

    EPG-re visszatérve:
    Ezt még nem próbáltam ki, de ugyanaz mint az én módszerem, csak én magamnak generáltatom le a listát.
    Egy webszerveren írtam egy scriptet, ami generálja a tv_grab_huro-val a tartalmat, átkonvertálja utf8-ba és annak az xml fájlnak a webes elérését adtam meg a tvheadend beállításában, hasonlóan a korábban linkelt leírás esetében.

    Esetleg itt a szkript ha kell valakinek (persze még plussz csomagok kellenek hozzá, xmltv, iconv):
    /usr/bin/tv_grab_huro --get-full-description --days 7 --config-file /root/.xmltv/tv_grab_huro.conf --quiet --output /var/www/webuser/xmltv/tv.xml
    iconv -f iso-8859-1 -t utf8 /var/www/webuser/xmltv/tv.xml > /tmp/tv.tmp
    mv /tmp/tv.tmp /var/www/webuser/xmltv/tv.xml

    Ezt követően cronba kell berakni időzítve, és folyamatosan friss lesz. :) A műsoroknál nincs egy órás csúszás.

    [ Szerkesztve ]

    http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=tomy_cz

Új hozzászólás Aktív témák