Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tjb007

    nagyúr

    válasz fati1981 #4 üzenetére

    Ebben nincs egyik sem.
    Később majd lesz belőle BT változat is.

  • DMG

    senior tag

    válasz fati1981 #25 üzenetére

    A jelenségel legegyszerűbb úgy kiszúrni, hogy egy vízszintes csúszkán lenyomva tartjuk a ceruzát, ekkor a csúszka kurzora, mintha remegne a ceruza alatt balra-jobbra 1-1 cm-et is akár. Ez valójában nem remegés, mint azt talapsztaltam, hanem úgy érzékelni az érintő képernyő mintha ezen az intervallumon pötyögnénk a ceruzával, nem pedig nyomva tartanánk azt. gépelésnél a hiba miatt előfordulhat félreütés, NAVI programban egy pont kijelölésénél előfordulhat tévesztés.

    A kalibrálást sem mindig fogadja el pontosan emiatt.

    Erremondják a szervizben, hogy ez bizony nem hiba. A srác megnézte a kalibrálást, előtte megmondta, hogy ha ez megy akkor nincs gond, és láss csodát elsőre nem jött neki össze, csak második nekifutásra fogadta el a kalibrálást a gép.

    Mivel nem jelezték olyan nagyon sokan a szervíz felé a problémát (nyílván sokaknak fel sem tűnik, csak bosszankodnak, hogy miért ütnek néha néha félre) Ezért a szervíz úgy gondolja, hogy ez nem hiba, és együtt lehet vele élni. Én együtt is élnék vele, ha használt készüléket vásároltam volna, tudva a hibáiról, de én új készüléket vettem, garanciálisan.

    Meg mi az a hozzáállás, hogy nem befolyásolja a használatot eléggé, ahhoz hogy hibának minősítsék? Ha nemjó rajta a led ezt sem javíttanák, mert ettől még használható?

    Ha az össze készülék ilyen lenne, azt mondanám, hog yez a wayteq gyengesége, de nem mert a régi 820-asok sem produkálják, a régi 920-ok sem, sőt az új 950-es széria sem.

    Elnézést kérek a hosszú okfejtésért, már túl sokat ecsetelem ezt a kérdést. Kicsit besokaltam már különböző szolgáltatók miatt.

    Egyelőre a fogy. véd. állásfogallását várom, megérdeklődtem tőlük gyártó és márka név nélkül, hogy szerintük hiba-e, ha egy gép nem úgy működik ahogy kéne neki?

    Ami vicces, hogy a gyár mérnökei dolgoznak a "nem hiba" megoldásán, aranyos nem? A Wayteq Hungary azt mondja erre, hogy persze mert szívességet tesznek. Nade ha valami nem rossz, akkor azt még szívességből sem tudom megjavítani igaz? Szerintem a külföldi gyár csak ködösít, és nagyon jól tudják, hogy ebbe a sorozatba sikerült valami belerakni amit nem kellett volna, teszem azt egy hibás gyártósorról legördült alaplapot, vagy LCD panelt.

    Amit ma megtehetsz, azt tegnap kellett volna.

Új hozzászólás Aktív témák