Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BullZeye

    veterán

    válasz WindyJoe #292 üzenetére

    Ne vegyük alapul a használtat, mert ennyi erővel x920bt-t is lehet venni 10k-ért (ennyi volt a legalja amit láttam más fórumokon hirdetésben, és ami el is kelt), mert inkább x990bt-t venne majd. Maradjunk az új dolgoknál. :)

    Az összeszerelési gixerről nem tudok nyilatkozni, majdnem az összes HSZ-t elolvastam x920 és x950-el kapcsolatban, és ha annyi ember tapasztalta volna, akkor valszeg feltűnt volna nekem is az a comment, de nem emléxem ilyenre. Sőt...ahol eddig olvastam róla leírásokat, illetve teszteket, ott azt írták, hogy az árához képest kitűnő anyagokból lett felépítve, és nem tapasztaltak nyekergéseket, illetve hogy lötyögne akárhol is az illesztés.

    Használtam x820bt, x920, x950-et is mostanra már, a menü akadás-t én egyiknél sem tapasztaltam, úgyhogy ezt nem is tudom mire vélni. Animáció be volt kapcsolva, és ahova nyomtam oda be is lépett azonnal, és nem akadt egyszer se be.

    A Sirf Atlas V leírása pedig itt van. Viszont a Titanról semmit sem találok rajta, így se cáfolni, se erősíteni nem tudom ezt a DSP dolgot. Bár fura, hogy IV-ben még nincs DSP de 3 éves titan-ban már van, de miért kamuznál... Viszont azt erősen kétlem, hogy egy 3 éves processzor egy szinten lenne egy vadi újjal. Ahogy 3ghz-es processzor és 3ghz-es processzor között is van különbség.

    Azt viszont elhiszem, hogy felszerelésben jobb, hisz ehhez még hálózati töltő sincs, bár nagy szükség nincs is rá.

Új hozzászólás Aktív témák