Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • drachoHUN

    senior tag

    válasz vaakuum #4759 üzenetére

    Konzu (Bountykat adja) mögött kell elmenni és lesz ott egy ajtó. Csak operátorként lehet bemenni!

    Forza JUVE!!!

  • .LnB

    titán

    válasz vaakuum #4759 üzenetére

    Fúú te... :D Ezt már 3x leírtuk neked. Megcsináltad már a Saya's Vigil questet a Cetus-on? Konzu-t keresd nála lehet elkezdeni a questet: [link]. És ha végeztél a quest-tel akkor lesz az amit drachoHUN ír. 5-össel kijössz a Warframe-ből, és Konzu mögött lesz egy kis út, annak a végén egy ajtó ott kell bemenni. De van videó a YT-on a questről.

    (#4757) ForestFox

    Hello. Ezek közül az Argon Crystal a legmacerásabb, csak a Void-ban lehet farmolni (és Alert-eken). Azt én a Void/Teshub pályán szoktam farmolni. Menj Solo-ba, ne public-ba. Egyedül járd be az egész pálya minden eldugott zugát. Törj szét mindent, nyiss ki mindent. Úgy lehet könnyen találni. Viszont lutri, van mikor egyet se dob, de van mikor dob rendesen. Nekem eddig ez a rekord: [link].

    Warframe-ed, és fegyvered bármennyi lehet. Csak ugye a hely ahol tárolod őket, azt csak platinumért lehet venni. Ezért egy kicsit becsapós az egész "free2play". Mert új játékosként plat-ot nehéz szerezni. Szóval vagy sokáig egy Warframe-mel játszol, míg nem tudsz magadnak platot tradelni, vagy fizetsz pénzzel és veszel platot. Ezt mindenkinek magának kell eldöntenie. Én vettem már platot nem keveset, az 50 és 70%-os kuponok után. Viszont egy jó darabig nem is fogok többet.

    Jó tanácsok:

    -unlockold folyamatosan a bolygókat. Az legyen az elsődleges dolgod.
    -Alerteket csináld. Főleg ami Argon-t, Formát, Nitain-t ad. :)

    Ha bármi kérdésed van tedd fel nyugodtan, én is nemrég óta nyomom és sok dolognak utánajártam. Ha tudok segítek. Hány órád van a játékban?

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák