Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nagyt

    csendes tag

    válasz viralmind #121 üzenetére

    Köszi az infót !
    más gépről is megpróbáltam már de nem, jött össze. tudnál-e részletesebb leírást adni h. te miként csináltad mert én már mindent kipróbáltam amit a netet fórumokban leírtak de semmi sem jött össze. inviteles vagyok 24óránként kapok új ípét úgyhogy dyndns-sel próbálkozom de se kép se hang ráadásul a router csak fix ípét fogad el.
    már azt is megpróbáltam h. a 80-as portot továbbítom a router saját ip-címére hátha úgy dyndns-en keresztü be tudok lépni de sajnos nem megy.

    A szenvedéseim lényege h. WOL-t próbálom összehozni de mivel közvetlenül nem sikerült magic packet-tel ill. semmi mással sem, gondoltam h. két lépésben próbálkozom , mert így már valakinek sikerüllt pl air live routerrel fix ip címmel. azon keresztül meg már lehet wake on lan-t indítani.
    lehet h. dinamikus ip-vel feleslegesen próbálkozom , vagy a dyndns kever be?
    Vagy lehet megoldás 1 olyan router ami enged dyndns-t + password-t és nem csak fix íp-t a remote management-ben. Már ha egyáltalán létezik ilyen.

    ''Amit az interneten nem találsz meg , az nem létezik.'' (szerző: egy ismert jóember) :-)

Új hozzászólás Aktív témák