Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RockHaRD

    addikt

    válasz Laraxior #69509 üzenetére

    Ezt akartam én is írni, pont az a lényeg, hogy ott már fél perc után 100 fölött volt, másiknál meg 40 perc után is 70 :K

    MPowerPH: Az sem mindig releváns, amit a neten írnak a Bykski padokról, mert pl minden videóban szürkék voltak a padok, de nekem meg kékek jöttek :F Akár lehetett volna jó is, ehelyett szar is volt, meg össze is olajozta az egész kártyát :D Viszont aki megveszi majd tőlem esetleg (még nem hirdettem meg), az kap mellé EK padokat, mert abból meg annyi maradt, mint a rohadás ;]

    szerk.: Lara: EVGA-n sem volt hátul lóf.sz se, pedig ott a f.sza fém deszka :U

    Egyébként kis kieg, amiről talán nem volt szó, de már több helyen olvastam: Azért ne szarozzátok mindig a gyártókat a padok miatt, mert nem mindig azért rakják azt, amit, mert éppenséggel azon az 1000 ft-on spórolnak egy millós kártyánál. Sokat számít az, hogy egy adott pad, vagy paszta mennyire tartós. Amíg a gyári, amit ráraktak lehet, hogy viszonylag szar hővezetésű, az 5 év múlva is hozni fogja azt a szart. Amiket meg mi rárakunk, azt aktív használat mellett nem árt évente cserélni, mert eleresztik magukat. (főleg ha bányászol közben vadul)

    [ Szerkesztve ]

  • #15779328

    törölt tag

    válasz Laraxior #69509 üzenetére

    Te se látod át! Olyan tesztet rakok össze amilyet akarsz! :)
    Miért volt rövidebb idő, egyszerű:
    "felforralta" a gépet, utána gyorsban elindította a hwinfo-t, és csak azért 32mp-re, mert az avg-n látszott volna. Egyik helyen zárt házzal, low ventikkel másik..... sorolhatnám.
    Ez a tipikus "megmutassam" de qurva jó a pad, és egy kicsit rálökök.
    Régen a 4way sli-nél kísérleteztem a padokkal, és el is dobtam a további projekteket mert nem éri meg az árát!
    Élő példa Rockhard és az én kártyám, a "gyári szar" padjaim vannak és jobbak a hőmérsékleteim! Lehet osztani-szorozni, lószart sem számítanak a 3080-nál, nyilván a semminél jobb, mint előttem megírták.

Új hozzászólás Aktív témák