Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fonok87

    aktív tag

    válasz fonok87 #64165 üzenetére

    Na, játék közben már feljebb kellett tekerni a ventit hogy ne forraljak vizet... GPU load 70-95% közt, CPU 35-50%. Magasabb venti fordulattal 45°C-n állt meg a vízhő, de amikor levettem a porszűrőt és az ajtót, 38-ra hűlt vissza. GPU és CPU is ennek megfelelően ~ugyanannyival hűsebb lett.

    Szerk.: ránézésre látszik, hogy nem jól szellőző eleje van a háznak. A porszűrő kerete is inkább tömör mint áttört. Ha leveszek mindent, teljesen előkerülnek a ventik, ennek meg is van az eredménye légszállításban...

    Radi akkor megy is vissza kívülre. Persze a tartókonzolját már felhasználtam másra, így gyárthatom le újra :DD

    Múltkor kérdezte valaki, hogy eresztem le. (Így néz ki a rendszer, radi elöl, a ház legaljáig ér).
    - Leeresztő csövet rákötöm a radiátor leeresztő portjára
    - Gyorscsati van a végén, így lehet nyitni, zárni
    - Valahol a rendszer tetején beengedem a levegőt, pl a tartály felső kupakjánál
    - A kiválasztott edénybe belefolyik a víz :)
    Aztán már csak a türelemjáték van hátra, hogy a kanyarokban rekedt vizeket kirázzam :DDD

    Tölteni viszont elképesztő macera. Nem akartam annyi csövet hagyni, hogy ki lehessen előre húzni a bay tartályt, fölötte meg 1db 5,25" hely van. A tölcsér éppen odafér, csoda hogy eddig nem öntöttem mellé... Szerencsére van a hátulján is fill port csatlakozó, és most már van elég alkatrészem, hogy fixen megoldjam. Egy 5,25" takarólemezbe integráltam a töltőnyílást, szerintem egész jó lett:

    [ Szerkesztve ]

    Truss me, I'm an engineer.

Új hozzászólás Aktív témák